Vítejte na stránkách Akademie odpovědných zástupců

Naše akademie Vám přínáší možnost získat odbornou kvalifikaci pro výkon funkce odpovědného zástupce pro personální agenturu nebo agenturu práce v ČR. Tato kvalifikace je vstupenkou k podnikání v oblasti zprostředkování zaměstnání a nebo k získání zajímavé pracovní pozice v tomto oboru.

O nás

Akademie odpovědných zástupců

Je projekt, který vyšel z potřeby získávat pro podnikání v oblasti zprostředkování zaměstnání kvalifikované pracovníky a pracovníky působící na pozicích odpovědných zástupců pro personální agentury a agentury práce.

Tato akademie umožňuje získat potřebnou kvalifikaci v oblasti zprostředkování zaměstnání všem, kteří v oboru již pracují nebo v něm teprve chtějí začít působit. Častým problémem pracovníků pracujících v HR odděleních firem, kteří chtějí začít sami podnikat v oblasti zprostředkování zaměstnání, je nemožnost získat uznání odborné kvalifikace v oblasti zprostředkování zaměstnání ve smyslu dikce zákona o zaměstnanosti a výkladu, které při jeho aplikaci uplatňuje Generální ředitelství Úřadu práce ČR, které je povolovacím místem pro získání povolení pro zprostředkování zaměstnání.

Stejný problém nastává v situaci, kdy chce někdo začít v tomto oboru podnikat a sám potřebnou kvalifikaci nesplňuje. Takový podnikatel potřebuje získat odpovědného zástupce pro svou personální agenturu nebo agenturu práce a takového zástupce musí povinně zaměstnat. A protože je takových odpovědných zástupců málo, založili jsme naši Akademii odpovědných zástupců.

Za Akademií odpovědných zástupců stojí Martin Chamr ze společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o., která je důležitým odborníkem v oblasti zakládání a prodeje společností a firem.