Naše akademie je určena především pro ty, kteří mají vysokoškolské vzdělání a mají zájem získat dvouletou praxi v oblasti zprostředkování zaměstnání a chtějí v budoucnu buď provozovat personální agenturu, anebo chtějí vykonávat funkci odpovědného zástupce pro agenturu práce nebo personální agenturu. Naše akademie je také vhodná pro středoškoláky, kteří už nějakou praxi v oblasti zprostředkování mají, ale nemají ji dostatečně dlouhou (5 let) a potřebují potřebnou praxi získat.

Výsledkem Vašeho působení na naší akademii získáte důležitou kvalifikaci v oblasti zprostředkování zaměstnání ať už za účelem Vašeho vlastního podnikání v oboru zprostředkování zaměstnání nebo při získání zaměstnání ve funkci odpovědného zástupce pro personální agenturu nebo agenturu práce.

V neposlední řadě je získání této kvalifikace skvělou investicí do budoucna. Tato kvalifikace Vám totiž může zajistit skvělé výdělky ve formě aktivního i pasivního příjmu. Líbí se Vám tato možnost?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku nebo si s námi domluvte účast na Akademii telefonicky: 703 661 511 nebo emailem: info@aozet.cz